На сході і заході України розпочалися шахтарські страйки

На сході і заході України розпочалися шахтарські страйки

Відразу в двох регіонах України почалися акції протесту шахтарів, пов’язані з невиплатою зарплати. Ще 9 жовтня на польсько-українському кордоні в районі пункту пропуску «Ягодин», волинські гірники шахт «Бужанська» і № 9 державного підприємства «Волиньвугілля» перекрили автомобільну трасу Київ-Варшава. Одночасно у підконтрольній Порошенку частині Донецької області застрайкували гірники шахти «Капітальна» міста Мирноград. 52 шахтаря відмовилися підніматися з шахти на поверхню, а їх колеги з інших змін відмовилися спускатися в шахту.

За словами в. о. генерального директора підприємства «Мирноградвуголь» Віталія Довганя, через страйк підприємство несе збитки по два мільйони гривень кожні добу. На шахтарських зборах було прийнято рішення, що якщо до 27 жовтня не буде погашена заборгованість по зарплаті перед працівниками «Мирноградугля», то всі шахтарі, профспілки, мер міста і чиновники поїдуть в Київ і влаштують страйк під будівлею Кабінету міністрів України.

Аналогічна ситуація склалася і на інших шахтах, де теж періодично спалахують страйки.

І на сході, і на заході України вимоги протестуючих шахтарів одні й ті ж самі: виплатити заборгованості по зарплаті.

В той самий час євромайданна влада продовжує збагачуватись на корупційних і кримінально-комерційних оборудках, витрачаючи державні кошти на закупівлю найдорожчого з усіх варіантів вугілля в США – замість того, аби виконати свої фінансові зобов’язання перед українськими шахтарями та проінвестувати розвиток вітчизняної вугледобувної галузі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *