П’ятеро українських політологів загинули в автокатастрофі

П'ятеро українських політологів загинули в автокатастрофі

Біля села Масевичі Рівненської області легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою DAF з причепом. В результаті зіткнення загинули водій і чотири пасажири легковика – п’ять українських громадських діячів – політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Ніканоров, Володимир Карагяур і Сергій Попов. Вони поверталися з Варшави після участі у конференції «Стратегія співробітництва країн Межимор’я в умовах гібридної війни». За фактом ДТП поліція Рівненської області розпочала кримінальне провадження.

Журналіст Володимир Карагяур родом з Чернівців, працював у телекомпанії «Spilno.tv», навчався в Університеті національного і світового господарства в Болгарії. Активний учасник подій на Майдану 2013-2014 років.

Кандидат філософських наук Олександр Маслак – киянин, випускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пройшов стажування у Варшавському університеті. Працював старшим викладачем Центру гуманітарної освіти НАН України. Член політради неонацистської партії «Національний корпус».

Політолог Олександр Никоноров народився в місті Торез Луганської області. Працював кореспондентом інтернет-видання «Депо».

Сергій Попов родом з Донецької області, голова Донецького офісу реформ і Антикризового медіа-центру, спеціаліст з проблем децентралізації влади, колишній заступник голови «Донецької військово-цивільної адміністрації».

Олексій Курінний – випускник і викладач Києво-Могилянської академії, юрист, член неонацистської партії «Свобода», очолював київську організацію «Просвіта». Був одним з розробників мовних квот для ЗМІ та ініціатором масового постмайданного перейменування міст, вулиць тощо. У 2013 році виступив за позбавлення батьківських прав тих людей, які, з його точки зору, є «українофобами».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *