Народний інформаційний спротив в умовах цензури

З того часу, як Україна стала «демократичною» і «європейською» державою (тобто після так званої «Революції Гідності»), нашому народові довелося стикнутися із небаченими й нечуваними досі цензурою і репресіями. Будь-хто не згодний з політикою майданної влади автоматично вважається причетним до «антиукраїнської діяльності» і не тільки втрачає можливість висловлювати свої погляди через засоби масової інформації, але й взагалі може бути ізольованим на невизначений строк, приміром, за «антиукраїнські» публікації у своєму блозі чи соцмережах.

У таких умовах українцям доводиться переходити у підпілля і вести інформаційну боротьбу з правлячим режимом за допомогою, так би мовити, кустарно-прикладного інструментарію. По ночах в містах майданної України час від часу з’являються заборонені прапори та плакати з крамольними гаслами, на стінах – графіті, на стовпах і парканах – листівки і наліпки з символікою або текстами антиколоніального і антифашистського змісту. Нерідко можна навіть зустріти унікальні відозви або вірші, вручну записані на листках з учнівського зошиту або блокноту.

Все це свідчить про те, що народ наш не здався. Спротив майданним самозванцям і євро-американським колонізаторам триває. І настане той час, коли правда почне поширюватися лавиноподібно – так, що арештами та репресіями зупинити її вже буде неможливо. Бо зроблений від душі рукописний плакат, приклеєний десь на зупинці, викликає у перехожого значно більше симпатії і довіри, ніж мільйонні наклади продажної та забреханої «європейської» пропагандистської машини.

Степан КомірникЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *