Матері військовослужбовців звернулися до політиків і правозахисників

Матері військовослужбовців звернулися до політиків і правозахисників

На базі Комітету Червоного Хреста відбувся діалог материнської гуманітарної підгрупи, під час якого обговорювалися важливі питання обміну полонених і пошуку зниклих без вісті. Як повідомляє рух «Антивійна», матері військовослужбовців, що зараз воюють в Україні по різні сторони фронту, опрацювали спільну стратегію інтенсифікації процесу примирення і виклали свої пропозиції.

«Організації матерів з обох сторін лінії фронту написали звернення до лідерів Норманської четвірки, представникам гуманітарної групи «Мінськ-2» і до міжнародних правозахисних організацій з однаковими вимогами від матерів Луганська, Донецька, Києва та інших міст України, — йдеться в заяві. — У матерів і рідних полонених з обох сторін лінії фронту спільне горе і їх більше не ділить політика, а об’єднує надія на те, що їхні рідні люди, які пройшли через муки й тортури, скоро будуть вдома».

Представників тристоронньої гуманітарної контактної групи «Мінськ-2» закликали розглянути звернення матерів і задовольнити їхні вимоги. Такі ж вимоги були і до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лютковської.

Рух «Антивійна» закликає всіх зацікавлених осіб процесу також підтримати цю ініціативу.

Увага акцентується на тому, що матері не просто виступили спільно, але також вимагають включення своїх представників до Мінської гуманітарної підгрупи для прискорення процесу обміну військовими і пошуку зниклих безвісти.

Матері військовослужбовців звернулися до політиків і правозахисниківЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *