Запорожцям загрожує п’ять років ув’язнення за футболки із зображенням серпа і молота

Запорожцям загрожує п'ять років ув'язнення за футболки із зображенням серпа і молота

6 серпня у поліцію міста Бердянськ Запорізької області надійшов донос про те, що в одному з магазинів міста є футболки із забороненою на майданній частині України символікою.

Під час перевірки поліцейські встановили, що в торговельному залі у вільному продажі було 7 футболок із зображеннями п’ятикутної зірки, серпа і молота. ЗМІ повідомили що поліцією були конфісковані футболки із «комуністичною символікою Радянського Союзу».

Стосовно власників товару відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України – «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів». Найсуворіше покарання за санкцією статті – до п’яти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, нещодавно, 22 червня, у Мелітополі за використання забороненої Майданом символіки (червоні стяги із зображенням серпа та молоту) під час масових заходів затримано лідера однієї з місцевих громадських організацій.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *