В Одесі зірвано гей-парад. У місті відбувся мітинг на захист сімейних цінностей

В Одесі зірвано гей-парад. У місті відбувся мітинг на захист сімейних цінностей

На майданній чатині України триває процес «європейської» педерастизації: в Одесі, слідом за Києвом і Львовом, вже третій рік поспіль (після «Революції Гідності») проходить квір-фестиваль «Одесапрайд», присвячений «толерантності» та «боротьбі за рівні права», яких, на думку організаторів, бракує українському суспільству. Цього разу в Одесі зібралися понад дві сотні ЛГБТ-активістів з різних міст України, а також делегати з Європейського Союзу, зокрема, з Німеччини та Великобританії.

В Одесі зірвано гей-парад.

Сьогодні більше сотні представників «сексуальних меншин» провели рекламну акцію з пропагування своїх збочень, вирушивши центром міста у оточенні великої кількості «нацгвардійців» та поліцейських, коридором, огороженим триметровим парканом. Колона пройшла від Воронцовського палацу до пам’ятника герцогу де Рішельє.

В Одесі зірвано гей-парад.

Далі колона рухатися не змогла, тому що шлях перекрили супротивники параду педерастів. Учасники гей-параду оголосили сидячий протест через те, що поліція не змогла забезпечити їм безпечний рух по Приморському бульвару. Після цього – педерасти посідали в автобуси і покинули центр міста.

Евакуація геїв з Одеси

У другій половині дня в Одесі відбулися марш і мітинг на захист сімейних цінностей, в якому прийняли участь представники релігійних конфесій та місцевих громадських організацій. Крім вірян Української Православної Церкви до заходу також долучилися представники «Київського патріархату», греко-католики, християни-протестанти, а також члени націоналістичних організацій разом із своїми політичними опонентами – учасниками Антимайдану, членами руських та проросійських організацій.

Одеса. Мітинг на захист сімейних цінностей

Ніяких конфліктів між учасниками мітингу не було – і це переконливо свідчить про те, що попри політичне протистояння, здорова сім’я – то є цінність для кожної людини, яка дбає про завтрашній день свого народу і своєї Батьківщини.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *