В Іспанії судитимуть 11 українських моряків, які перевозили 18 тонн гашишу

Суховантаж «Леді Босс»

8 серпня 2017 іспанськими правоохоронними органами було затримано суховантаж «Леді Босс», що йшов під прапором Коморських островів, та заарештовано 13 членів екіпажу цього судна – 11 громадян України, а також двоє громадян Болгарії. Затримання відбулося в міжнародних водах неподалік від іспанського порту Альмерія на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обороту наркотичних засобів. Під час обшуку на борту судна були виявлені наркотичні речовини — 600 мішків гашишу вагою близько 18 тонн.

Затримані в Іспанії за підозрою в контрабанді наркотиків українські моряки зараз знаходяться в закладі утримання міста Альмерія. Про це повідомив «начальник управління консульської забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України» Василь Кирилич. Офіційні представники Майдану підтримують постійний контакт з адвокатом та іспанськими правоохоронними органами.

«Затримані забезпечені державним адвокатом, а також україномовним перекладачем… Затримані знаходяться в задовільному стані, скарг на умови утримання та санітарно-гігієнічні умови не заявляють, в них є можливість спілкуватися з рідними в Україні. За попередньою інформацією, справу буде передано в суд першої інстанції міста Мадрида», — зазначив Кирилич.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *