У Криму зібрали рекордний врожай ранніх зернових культур

У Криму зібрали рекордний врожай ранніх зернових культур

За останні роки кримськими аграріями отримано рекордний врожай ранніх зернових культур. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів Республіки Крим Юрій Гоцанюк в ході чергового засідання Уряду Криму.

«Минулого тижня кримські аграрії закінчили збирання ранніх зернових культур. Завдяки ефективному використанню бюджетних коштів, які були передбачені і направлені з федерального і республіканського бюджетів сільгосппідприємствам у 2016-2017 роках, сприятливим погодним умовам і успішної координації роботи Мінсільгоспом РК отриманий за останні роки рекордний урожай ранніх зернових», – зазначив віце-прем’єр.

“Так, в Республіці Крим у поточному році було фактично обмолочено 1 млн 733 тис. тонн з середньою врожайністю 32 центнери з гектара на площі 541 тис. га, що на 443 тис. тонн більше, ніж у минулому році”, – повідомляється на офіційному порталі уряду Криму.

Віце-прем’єр відзначив зростання показників по збиранню ранніх зернових культур в порівнянні з показниками минулого року – на 40 %. Найкращі результати показав Червоногвардійський район – там було намолочено 320 тис. тонн з середньою врожайністю 40 центнерів з гектара.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *