Майдан заявив протест у зв’язку з візитом урядової делегації РФ до Криму

Майдан заявив протест у зв'язку з візитом урядової делегації РФ до Криму

Представники Майдану передали МЗС РФ ноту протесту за підсумками поїздки в Крим російської урядової делегації на чолі з президентом Володимиром Путіним і прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби «українського» зовнішньополітичного відомства.

Під час свого візиту Володимир Путін відвідав Міжнародний дитячий центр «Артек», який знаходиться на південному березі Криму. Там російський лідер ознайомився з тим, як була проведена реконструкція табору, відкрив сьому зміну цього року та поспілкувався з артеківцями.

Члени урядової делегації також провели робочі наради з представниками місцевої влади, зустрілися з представниками громадськості, діячами науки та культури Севастополя та Республіки Крим, відвідали Державний історико-археологічний музей-заповідник «Херсонес Таврійський», а також нову загальноосвітню школу «Бухта Козача» в Севастополі і Міжнародний музичний фестиваль «Опера в Херсонесі».

Згідно майданній ноті протесту, «Міністерство закордонних справ України» висловило «рішучий протест» з-за чергового «неузгодженого з Україною візиту російської делегації на чолі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України — Автономну Республіку Крим».

Раніше в жовтні 2016 року майданна влада також висловлювала Росії аналогічний протест . Тоді прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі не беруть до уваги подібні речі.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 19.08.2017 at 23:01
    Посилання

    В 2014 году после воссоединения Крыма с Россией комплекс «Артек» перешел в ведение Министерства образования РФ. На тот момент инфраструктура лагеря включала более 400 строений с устаревшими системами водо-, тепло- и электроснабжения, которые были построены в 1961–1989 годах. Автоматизация отсутствовала, более 80 тыс. кв. м сооружений имели полный износ, свыше 15 тыс. метров инженерных сетей были изношены до предела.

    Сейчас восстановлена работа 9 из 10 лагерей, реконструировано 280 тыс. кв. м различных площадей, 23 км дорог, 19 км инженерных сетей, шесть столовых, девять спортивных площадок и три теннисных корта. В конце 2018 года реконструкция всех 10 лагерей будет завершена полностью. В Крыму также начато строительство нового современного лагеря «Солнечный» общей площадью застройки 6,1 га, он рассчитан на одновременный прием 1 тыс. детей.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *