Майдан погрожує Білорусі санкціями за «торгівлю з терористами»

Шоколадки мінської фабрики "Комунарка"

Білорусь може потрапити під санкції майданної влади та Європейського Союзу у тому разі, якщо білоруські компанії будуть підтримувати торгівельні відносини із неконтрольованими Майданом територіями Луганської та Донецької областей України.

«Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції. Причому, не тільки з боку України: ми постараємося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж», – заявив «посол України в Білорусі» Ігор Кизим.

Зокрема, майданний чиновник послапався на репортаж одного з телеканалів, в якому йшдося ніби мінська фабрика «Комунарка», яка є одним з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Білорусі – «працює із терористами». «У разі підтвердження цих даних «Комунарка» точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України», – запевнив Кизим.

Майданна влада вважає, що товари з Білорусі масово потрапляють до Донецька й Луганська, а на білоруських заводах виробляють продукцію під торговими марками фірм, які «фінансують бойовиків».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 05.08.2017 at 11:48
    Посилання

    Схоже, що таким чином Петро Олексійович Порошенко прибирає з ринку небезпечних для свого приватного бізнесу конкурентів – щоб вже нарешті якось примусити отих впертих “терористів” істи шоколадки не від “Комунарки”, а від “Рошену”.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *