Американські військові готуються до «миротворчих операцій» в Україні

Американські військові готуються до «миротворчих операцій» в Україні

В США на центральному полігоні Кемп Леджен в Північній Кароліні, де раніше готували морських піхотинців для воєн в Іраку і Афганістані, розпочато підготовку до проведення «миротворчих операцій» в Україні. В день на полігоні проходять тренування до трьох взводів американських військовослужбовців.

Облаштування полігону являє собою павільон в якому розміщено будівлі, що імітують житлові будинки та службові приміщення. На стінах вивіски російською: «Пекарня», «Поліклініка», «Ресторан». Музичне супроводження – російська попса. Статисти, яких найняли з числа мігрантів і які грають роль «терористів» і місцевого населення – розмовляють російською мовою. Дії військових відстежуються за допомогою 167 відеокамер.

За сценарієм навчань морпіхи США звільняють від «проросійських бойовиків» населений пункт, розташований поблизу українсько-російского кордону (ймовірно, на Донбасі). За словами ветерана морської піхоти Грега Джексона, що є одним з інструкторів, сценарій і антураж створені на той випадок, «якщо на Україні будуть розгорнуті підрозділи морської піхоти США».

Американці почали наймати російськомовних статистів ще місяць тому. Тоді мету цього набору пояснювати відмовився. В Німеччині в червні також оголосили конкурс – шукали росіян і українців для масовки на навчаннях НАТО в Європі. Коли охочих не знайшлося, місце тренувань перенесли в США.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *