В Луганську сталося два вибухи. Є постраждалі

В Луганську сталося два вибухи. Є постраждалі

В Луганську послідовно пролунали два вибухи. Спочатку розірвалася міна, що була закладена поруч з комендатурою. Неподалік розташований дитячий майданчик. Потім вибухнув припаркований поруч автомобіль — уламки розкидало на 150 метрів. Вибухову хвилю погасив армійський «Камаз», який стояв поруч. Це зберегло життя людей. Загиблих немає. Кілька працівників комендатури отримали поранення.

Місцеві правоохоронці вважають, що диверсанти розраховували на те, що після першого вибуху на місце приїде керівництво ЛНР — перші особи Народної міліції, МВС, МНС, і тоді спрацює другий пристрій, закладений в машині. Але перші особи міністерств були на місці на 15-20 хвилин раніше того часу, на який була розрахована активація вибухового пристрою.

Повстанці класифікують ці диверсії як терористичні акти і вважають, що за ними стоїть «українська сторона». Порушено кримінальну справу. Ведеться розслідування.

Представники Порошенка у СЦКК заявили, що сьогоднішні вибухи в Луганську є провокацією і можуть бути «початком серії терактів проти мирного населення з боку бойовиків».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *