В Італії затримали близько 40 українців за перевезення нелегалів

В Італії затримали близько 40 українців за перевезення нелегалів

В Італії правоохоронними органами впродовж двох постмайданних років (2014-2016) затримано близько 40 громадян України за підозрою в нелегальному перевезенні мігрантів у Середземному морі.

Про це повідомив «офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України» Василь Кирилич. «За інформацією закордонних дипломатичних установ України в Італії, протягом 2014-2016 років на території Італії затримано та заарештовано близько 40 громадян України за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів», – зазначив він.

«Усі заарештовані повідомляли про одну і ту ж схему найму на роботу. Отже, в окремих містах України невідомі особи в мережі Інтернет оголошували пропозиції щодо роботи в туристичній сфері, зокрема, перевезення туристів на яхті. У місці прибуття їх зустрічали особи, які і пропонували роботу з перевезення туристів. Особи, що пропонували роботу, потім зобов’язували громадян України, які були членами екіпажів яхт, брати на борт осіб, які нібито були туристами і мали бути доставлені до певного призначеного пункту», – розповів Кирилич.

Офіційними представниками Майдану було оперативно встановлено контакти з компетентними органами Італії, а також надіслано відповідні запити до цих органів у зв’язку із затриманням зазначеної категорії громадян України.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *