Українців судитимуть за заклики до нової «революції гідності»

Українців судитимуть за заклики до нової «революції гідності»

«Служба безпеки України» продовжує порушувати права людини і закон, репресуючи користувачів соцмереж. Про це пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на Союз політемігрантів і політв’язнів України.

«Проти населення за першу половину 2017 року зареєстровані 34 кримінальні справи стосовно користувачів і адміністраторів спільнот у соцмережах «ВКонтакте» та «Однокласники», — йдеться в заяві організації. — 27 громадянам оголошено про підозру та винесено 27 обвинувальних вироків суду. Про факти репресій йдеться в повідомленні прес-служби СБУ. Основною підставою для відкриття кримінальних справ, була незгода українців з державним переворотом».

Фактично українців притягають до відповідальності за заклики до нової «революції гідності».

«27 особам оголошено про підозру та винесено 27 обвинувальних вироків суду за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації)», — йдеться в повідомленні СБУ.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 04.08.2017 at 20:48
    Посилання

    Учора в Києві «СБУ» затримала українця, який у соціальних мережах висловлював невдоволення нинішньою владою і закликав повторити «революцію гідності». Чоловіка звинуватили в тому, що його заклики повторюють риторику майданівців 2013—2014 рр. і можуть трактуватися як «заклики до захоплення державної влади». Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного «СБУ» вилучила комп’ютерну техніку. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України.

    Подібні новини стають буденністю…

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *