У Києві розпочинається саміт Україна – ЄС

У Києві розпочинається саміт Україна - ЄС

Сьогодні в Києві відкривається XIX саміт Україна – Європейський Союз. Дводенна подія розпочнеться ввечері робочою вечерею лідерів ЄС з президентом Майдану Петром Порошенком.

У складі делегації Євросоюзу – президент Ради ЄС Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, високий представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні, віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс, єврокомісари Сесілія Мальмстрьом і Йоганнес Ган.

У четвер, 13 липня, об 11.00 розпочнеться безпосередньо пленарне засідання саміту, після якого о 12.30 Порошенко, Туск і Юнкер дадуть спільну прес-конференцію.

За планом, саміт привітає остаточну ратифікацію Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом і прийме резолюцію стосовно «європейських перспектив» України. Під час саміту будуть обговорюватися питання «реформування України» у соціально-політичних та фінансово-економічних сферах, а також завдання з «подальшого поглиблення партнерства між Україною та ЄС».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *