Проти «диверсантів, терористів, шпигунів». Майдан вирішив ввести біометричний контроль для іноземців

Проти «диверсантів, терористів, шпигунів». Майдан вирішив ввести біометричний контроль для іноземців

10 липня 2017 року президент Майдану Петро Порошенко під час засідання «РНБО» заявив про запровадження біометричного контролю ля іноземців на кордоні при в’їзді на територію України. Водночас після засідання «секретар РНБО» Олександр Турчинов уточнив, що планується запровадити порядок перетину кордону за біометричними паспортам та з взяттям відбитків пальців.

При цьому громадяни Росії додатково матимуть перед поїздкою до України попередньо зареєструватися у відповідній електронній системі. Крім того, росіяни повинні будуть реєструватися за місцем перебування в Україні та детально інформувати про маршрут свого пересування по території України.

За словами Турчинова, всі ці заходи мають бути розроблені Кабміном єдиним пакетом та запроваджені не пізніше 1 січня 2018 року.
«І біометричні паспорти, і контроль на кордоні, і попереднє інформування, і контроль за перебуванням та пересуванням по території України все це повинно відбутися відповідно до єдиної програми, яка має бути розроблено Кабміном», – пояснив Турчинов, відповідаючи на питання журналістів.

«Такий крок значно посилить можливості для боротьби з терроризмом», – наголошує«секретар РНБО». «Зрозуміло, що в першу чергу це стосуватиметься російських громадян. Це питання пов’язане із посиленням безпеки після терактів, які були нещодавно проведені, після тієї агресії, яка відчувається в межах гібридної війни, яку веде проти нас РФ, для того, що диверсанти, терористи, шпигуни тощо не мали можливість перетинати наш кодон з підставними документами або за іншими технологіями», – додав Турчинов.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *