Президент Білорусі прибув до Києва і зустрівся з президентом Майдану

Президент Білорусі прибув до Києва і зустрівся з президентом Майдану

20 липня до столиці України з офіційним візитом прибула урядова делегація Республіки Білорусь на чолі із президентом Білорусі Олександром Григоровичем Лукашенком. В Києві високих гостей зустрічали пікетувальники, що тримали плакати з портретами Володимира Путіна і Олександра Лукашенка та підписом «Два чоботи пара».

21 липня відбулася офіційна зустріч білоруської делегації, переговори між президентом Білорусі Олександром Лукашенком і «президентом України» Петром Порошенком, переговори між членами булоруського і «українського» урядів, підписання угод про співпрацю, а також підсумкова прес-конференція.

Сторони обговорили розвиток політичної, торговельно-економічної та гуманітарної співпраці між Білоруссю і майданною частиною України. Основну увагу було приділено поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, в тому числі в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу, розвиток прикордонного співробітництва. Крім того, однією з тем переговорів було врегулювання збройного конфлікту на Сході України.

Під час підсумкової прес-конференції одна з майданних феміністок, що пройшла до зали за підробленими документами, показала присутнім цицки. Як пояснила організатор руху Femen Ганна Гуцол, сенс цієї акції полягав у тому, аби «нагадати всьому світу», що Лукашенко – «диктатор», а тому «ми не повинні приймати його в демократичній країні».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *