У Чорному морі розпочалися майданно-натівські військові навчання «Сі Бриз-2017»

Учора на півдні Україні, в акваторії Чорного моря, розпочалися міжнародні військово-морські навчання «Сі Бриз-2017». У прес-службі «Військово-морських сил Збройних сил України» повідомили, що навчання проводяться в рамках програми «Партнерство заради миру» відповідно до плану двостороннього співробітництва між «Міністерством оборони України» і МО США на поточний рік.

Крім ариії Порошенка у навчаннях беруть участь військові з таких країн як США, Румунія, Туреччина, Грузія, Великобританія, Греція, Канада, Італія, Бельгія, Болгарія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція і Франція. Тема навчань – проведення багатонаціональної морської операції з безпеки в кризовому регіоні. Збройні сили США на Sea Breeze-2017 представляють протичовновий літак Boeing P-8 Poseidon, ракетний крейсер Hue City і есмінець Carney. Обидва кораблі вже кинули якорі в порту Одеси.

Під час маневрів, що триватимуть до 23 липня, буде відпрацьовано узгоджені дії військових підрозділів порошенківської армії з підрозділами країн-членів НАТО, а також дії об’єданого штабу з планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів Північно-атлантичного альянсу.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *