До України прибула делегація НАТО на чолі із своїм генсеком

До України прибула делегація НАТО на чолі із своїм генсеком

10 липня до України з офіційним візитом прибула делегація Північноатлантичної ради на чолі з генеральним секретарем Організації північноатлантичного договору (НАТО) Єнсом Столтенбергом. У Києві розпочалося проведення низки заходів, присвячених «євроатлантичній інтеграції України». Було відкрито новий будинок представництва НАТО в Україні. На Одещині стартували майданно-натівські військові навчання.

Учора генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вперше виступив у сесійній залі Верховної Ради України. «Для мене глибока честь виступити сьогодні перед Радою. Я перший генеральний секретар НАТО, який це робить», – сказав Столтенберг. Під час свого звернення до «народних депутатів» генсек похвалив майданну владу за плідну співпрацю з Альянсом і наголосив на необхідності продовження «реформ».

Президент Майдану Петро Порошенко на спільній з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом прес-конференції за результатами засідання Комісії Україна-НАТО заявив, що Київ і НАТО розпочали дискусії про введення Плану дій зі членства в Альянсі (ПДЧ) для України. «Україна чітко визначила своє політичне безпекове майбутнє. ВР проголосувала, а я, як президент, як Верховний головнокомандувач, підписав закон, який ставить на меті наше майбутнє членство в НАТО як мету нашої міжнародної безпеки», – зокрема, зазначив він.

Генсек НАТО і його підлеглі провели числені зустрічі зі своїми майданними колегами, перевірили готовність Майдану до поглиблення співпраці і пообіцяли й надалі підтримувати правлячий у Києві режим. «НАТО і надалі буде тісно співпрацювати з Україною в питаннях оборони, урядування та економічної реформи, які є надзвичайно важливим для української стабільності, процвітання і розвитку» – запевнив Столтенберг.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *