За роки війни близько 500 військових вчинили самогубство після повернення з «АТО»

За три роки близько 500 військових вчинили самогубство після повернення з «АТО»

За три роки громадянської війни в Україні зафіксовано близько 500 випадків самогубств серед військовослужбовців, що повернулися додому після служби в зоні проведення так званої «антитерористичної операції». Таку жахливу статистику озвучив майданний «міністр внутрішніх справ» Арсен Аваков.

«За даними військової прокуратури, на початок червня 2017 зареєстровано близько 500 випадків самогубств учасників АТО після повернення із зони бойових дій», — йдеться в статті Авакова «Стратегія гібридного світу», опублікованій в одному з українських ЗМІ.

Також Аваков визнає, що вже в 2015 році у 8(!) разів зросла кількість звернень членів сімей «героїв АТО» зі скаргами на домашнє насильство з боку «захисників», які повернулися з фронтів громадянської війни.

При цьому Аваков не бере на себе відповідальності, за те, що відбувається, і робить вигляд, ніби не знає справжніх причин, що призводять до числених людських жертв та трагедій. Майданний чиновник стверджує, що винна у всіх бідах «гібридна війна», нібито розв’язана проти України ззовні.

«Зрада», «все пропало», і «нічого навколо позитивного і доброго» — ось ключова зброя ворога, яка руйнує віру і терпіння українців на дуже непростому шляху змін», — резюмує «міністр», що свого часу доклав чимало зусиль аби державний переворот 2014 року трансформувався у справжню, тривалу, виснажливу й кровопролитну війну між українцями.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *