Всеукраїнська Рада Церков виступила проти гендерних ініціатив влади

Всеукраїнська Рада Церков виступила проти гендерних ініціатив влади

Всеукраїнска рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), виступила проти спроб майданної влади імплементувати в законодавство України поняття гендеру і закликала «народних депутатів» грунтувати свою діяльність на Божому Законі.

Основним предметом обговорення цього разу було питання підтримки ратифікацію Верховною радою України Стамбульської конвенції про протидію насилля щодо жінок. Перед присутніми виступили «народний депутат України» Ірина Луценко та «заступник міністра Соціальної політики України» Наталія Федорович.

Після тривалої дискусії члени ВРЦіРО підтримали намагання влади протидіяти насиллю і дискримінації, однак засудили спроби імплементувати в українське законодавство поняття гендеру. Представники різних релігійних організацій закликали «народних обранців» розвивати українське законодавство у напрямку дотримання фундаментальних прав людини. однак застерегли від необдуманого копіювання тих міжнародних норм, які завдадуть шкоди інститути сім’ї в Україні. Члени ВРЦіРО передали до Парламенту відповідне звернення і закликали депутатів не відступати у своїй діяльності від Божого Закону.

Члени ВРЦіРО також ухвали рішення направити звернення до представників влади щодо рішучого засудження проведення гей-параду в Києві. Натомість, присутні наголосили на важливості розвитку ініціатив, спрямованих на підтримку сім’ї та утвердження традиційних родинних цінностей.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у роботі ВРЦіРО брали учатьс вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент та співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Віталій Поліщук.

Наприкінці засідання відбулася щорічна передача повноважень головуючого у засіданнях ВРЦіРО від представника Всеукраїнського Союзу церков християн віри євангельської до Голови Духовного управління мусульман України.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *