В шістьох областях України пройшли арешти за «терор», «розвідку» і критику влади

В шістьох областях України пройшли арешти за «терор», «розвідку» і критику влади в соцмережах

Напередодні Дня Конституції України «СБУ» відрапортувала про чергові успіхи у боротьбі з «ворожою агентурою». Майданні «есбеушники» провели арешти «антиукраїнських пропагандистів», «проросійських терористів» і «російських розвідників» у шести областях України.

Зокрема, у Київській, Миколаївській, Хмельницькій та Харківській областях були затримані українці, що критикували майданну владу в соціальних мережах «ВКонтакті» і «Однокласники». Відкрито кримінальні провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і 258-3 (створення терористичної групи) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. У повідомленні прес-центру «СБУ» заарештовані називаються «антиукраїнськими пропагандистами». У відомстві вважають, що своє невдоволення діями влади затримані громадяни висловлювали не через падіння рівня життя, а «за завданням кураторів з російських спецслужб». В «СБУ» впевнені: якби незадоволених українців не затримали, вони могли б «влаштувати безлади до Дня Конституції».

Також протягом кількох останніх днів майданні ЗМІ тиражують сюжети про арешт молдавана, який, нібито за завданням російської розвідки, прибув з Придністров’я до Одеси, щоб вербувати співробітників «СБУ». Він кілька разів відвідував Консульський відділ РФ. Але одного разу не зміг потрапити на прийом до консула і тому… вирішив поїхати прямо до Росії. На українсько-російському кордоні був затриманий під час спроби вивезти пристрій (можливо, диктофон), можливо, з секретною інформацією.

Вчора, під час брифінгу, «начальник Департаменту захисту національної державності СБУ» Віктор Кононенко розповів про затримання у Києві трьох галичан-терористів, мешканців Львівської області, що готували напад на офіс однієї з патріотичних політичних партій і, звичайно ж, теж були «пов’язані із спецслужбами Росії».

Представник «СБУ» заявив, що Російська Федерація веде «гібридну війну» і організовує акції, які зовні походять на невдоволення українцями владою країни. Наприклад, розповів Кононенко, співробітниками «СБУ» був задокументований і блокований на рівні підготовки теракт в одному з будинків Національної поліції в Херсонській області. Безпосереднім організатором виступив колишній місцевий житель. За версією «СБУ», теракт мав виглядати, як помста за дії поліції у День Перемоги.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *