В День руських святих майданна влада провела у Києві парад педерастів

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

У неділю, 18 червня, коли православні українці відзначають День усіх святих у землі Руській просіявших, центральними вулицями столиці України пройшов парад педерастів. Рекламний ЛГБТ-захід був підтриманий місцевою майданною владою, що проігнорувала прохання Української Православної Церкви та громадських організацій, які виступали проти популяризації сексуальних збочень в Україні.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

Парад педерастів «Марш рівності» проводився в рамках гей-фестивалю «Київпрайд 2017», що тепер щорічно організовується в Україні і збирає у Києві збоченців з усієї Європи і світу.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

Попри те, що українське суспільство розділене на ідеологічному і політичному грунті, переважна більшість українців єдина у своєму вкрай негативному ставленні до пропаганди гомосексуалізму. Тому майданна влада вживає безпрецедентних заходів безпеки, заради охорони учасників «Київпрайду» та інших педерастичних заходів.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

Ще з ночі на периметр «Маршу» були виведені тисячі працівників «Національної» і «Патрульної поліції», «Національної гвардії», а також курсантів «Міністерства внутрішніх справ» і спецпризначенців. У зону проведення «Маршу» пускали до 10:00 ранку через рамки-металошукачі на чотирьох входах, виходи зі станцій метрополітену «Льва Толстого» та «Палац Спорту» було перекрито.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

В гей-параді взяли участь близько 1 тисячі осіб. Їх охороняли понад 5 тисяч поліцаїв. В рекламній акції збоченців брали участь не тільки педерасти й лесбійки, але й українські політики, «депутати Верховної Ради України», іноземні дипломати, члени «міжнародних правозахисних організацій», активісти Євромайдану.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

В цілому, цьогорічний парад педерастів пройшов майже безконфліктно. Населення майданної частини України починає потроху звикати до «європейських цінностей». Лише у поодиноких випадках деякі особи намагалися прорватися через кордон правоохоронців, щоб перешкодити гей-акції, але їм це не вдалося. Шістьох протестувальників було затримано. У штовханині двоє правоохоронців отримали легкі тілесні ушкодження і звернулися по медичну допомогу.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

Під час проведення «Маршу рівності» жоден з гомосексуалістів не постраждав, проте протягом дня надходили повідомлення про побиття окремих учасників ЛГБТ-фестивалю у різних районах Києва. Зокрема, повідомляється про напад невідомих на іноземця – педераста з Ізраїлю.

Парад педерастів у Києві, 18 червня 2017 року

У ЄС та США вже похвалили своїх київських наймитів за «демократію», «права людини» і «підтримку сексуальних меншин». Зокрема, посол Великобританії в Україні Джудіт Гофф, яка особисто брала участь у гей-параді, відзначила «святкову атмосферу заходу» та подякувала правоохоронцям за належне забезпечення безпеки.

В День руських святих майданна влада організувала у Києві провокацію з парадом педерастів

Пишаються черговою «перемогою» і представники правлячого майданного режиму. «Віце-спікер Верховної Ради України» Ірина Геращенко похвалилася тим, що «Марш рівності» пройшов без особливих пригод. «Київ і Україна склали іспит на відданість фундаментальним європейським цінностям», – зазначила вона.

В День руських святих майданна влада організувала у Києві провокацію з парадом педерастівЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *