В Чорнобильській зоні пожежею охоплено 25 гектарів лісу

В Чорнобильській зоні пожежею охоплено 25 гектарів лісу

У Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення Київської області (Чорнобильська зона) станом на 20.00 триває пожежа на площі близько 25 гектарів. Про це йдеться у оперативній інформації щодо ліквідації пожежі, опублікованій о 21.00 на сайті «Державної служби України з надзвичайних ситуацій». За попередніми даними, пожежа розпочалася на території Луб’янського лісництва під час проведення технологічної вирубки лісу для прокладання залізничної дороги.

Для проведення повітряної розвідки та гасіння пожежі залучено вертоліт МІ-8 з водозливним пристроєм та 2 літаки АН-32П. Усього до гасіння пожежі залучено 102 чоловік особового складу та 22 одинмці техніки. Крім того, додатково приведено у готовність 50 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки Київської, Житомирської областей та міста Києва.

Рятувальники повідомляють, що розповсюдження вогню зупинене. Чорнобильській атомній електростанції пожежа не загрожує. Рівень радіаційного забруднення у Зоні відчуження не перевищує нормативних показників.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *