У Мелітополі пройшли облави на «прихильників Руського світу»

Затримання підозрюваного

В ході спецоперації, яку проводили майданні силові структури в Мелітополі (Запорізька область), цими днями було затримано 25 «прихильників Руського світу», на яких влада поклала відповідальність за різке погіршення криміногенної ситуації у місті.

«З березня 2017 р. в Мелітополі почалися масові підпали аптек і торгових наметів, потім будівлі міськвиконкому, грабежі, розбої, викрадення людей… 9 травня були спроби перетворити мирну акцію в масову бійку…. Паралельно містом почали навмисно поширювати чутки, що влада не контролює ситуацію в регіоні, не може впоратися зі зростанням злочинності… Але кримінальна складова — тільки вершина айсберга. Насправді — там пахне російським світом!» — повідомив «міністр внутрішніх справ України» Арсен Аваков у своєму Facebook.

Аваков припустив, з посиланням на «СБУ», що заворушення виникли через втручання «кураторів з Росії». «Кількість підозрюваних у співучасті зростає — до кримінальних «професіоналів» приєднуються представники політикуму області, деякі екс-нардепи. Загалом — ще не вечір. Операція триває», — розповідає Аваков.

Нагадаємо, раніше цей майданний «міністр» вілрапортував про звільнення керівництва поліції Дніпра (Дніпропетровська) та Дніпропетровської області через те, що 9 травня цього року (під час провокацій неонацистів) у бійці з правоохоронцями постраждали учасники «АТО».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *