У Кам’янець-Подільському на кладовищі облаштували розважальний парк

У Кам'янець-Подільському на кладовищі облаштували розважальний парк

В українських містах тривають випадки вандалізму і наруги над історією країни. У Кам’янець-Подільському, на кладовищі у мікрорайоні Жовтневий, де поховано 23 тисячі євреїв, розпочав роботу парк розваг. На місці братських могил облаштували батути, тир та ігрові майданчики. Хоча голова облради Михайло Загородній знав про те, що ця територія – кладовище, це не завадило встановити атракціони на братській могилі.

8 серпня 1941 року в Старому місті німці створили гетто, до якого переселили все єврейське населення міста над Смотричем, а 27-28 серпня нацисти розпочали масові розстріли. Було розстріляно близько 12 тисяч євреїв. Крім того, поблизу Кам’янця, на його північному кордоні (зараз територія мікрорайону Жовтневий), в серпні 1941 року були розстріляні 7000 угорських та словацьких євреїв, а у вересні вже в самому місті нацисти вбили ще 11 тисяч євреїв-іноземців.

Зараз на місці масових розстрілів встановлений невеликий меморіальний комплекс – чотири пам’ятники із меморіальними дошками. Проте насправді вся територія парку в мікрорайоні Жовтневий є великим кладовищем.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *