У День Росії активісти Майдану і «АТО» провели мітинг на підтримку російської опозиції

У День Росії активісти Майдану і «АТО» провели мітинг на підтримку російської опозиції

12 червня в Російській Федерації відзначається День Росії. По всій країні проходять святкові заходи – демонстрації, виставки, концерти. Зазвичай, у цей день проводять протестні акції і російські опозиційні сили. Наприклад, цьогоріч у Москві кілька тисяч протестувальників вимагали відставки Президента Росії Володимира Путіна і російського прем’єр-міністра Дмитра Медвєдєва. Сотні протестівальників були затримані поліцією за участь у несанкціонованих масових заходах і за хуліганство.

Одночасно у Києві активісти Майдану і «АТО» зібралися у Парку Слави, щоб підтримали російську опозицію мітингом. Учасники заходу продемонстрували свою солідарність з одним із лідерів російських опозиціонерів Олексієм Навальним, висловили свої сподівання на успішний Майдан у Москві, заспівали «Путін ла-ла-ла-ла» і проскандували «патріотичні» гасла.

Як повідомляє «Радіо Свобода», координатор київського мітингу, голова громадської організації «Націонал-патріотичний рух України» Михайло Ковальчук, ветерани та учасники бойових дій на Сході вирішили підтримати «антикорупційні акції російської опозиції», про які дізнались напередодні з соціальних мереж.

«Сьогодні ми зібралися з побратимами і вирішили підтримати росіян, які хочуть бути вільними, які борються за правду та які поважають себе й інші нації. Серед нас – ветерани АТО, активісти, прийшли небайдужі люди», – повідомив Ковальчук.

В київському мітингу солідарності з «борцями за свободу Росії» взяли участь близько п’ятдесяти осіб.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *