Що таке розкол і що таке автокефалія? Документальний фільм «Українська Православна Церква: у вірі та істині»

Що таке розкол і що таке автокефалія? Документальний фільм «Українська Православна Церква: у вірі та істині»

У Києві відбудеться прем’єра документального фільму «Українська Православна Церква: у вірі та істині», у якому патріархи та митрополити Єрусалимської, Кіпрської, Елладської, Польської Церков, а також Святої гори Афон розповідають про позиції Помісних Церков стосовно розколу Православ’я в Україні. У фільмі піднімається питання: що таке для Православної Церкви автокефалія та її перспективи для УПЦ.

Священики та архієреї УПЦ разом з ієрархами світового православ’я просто і зрозуміло говорять про те, що таке єдина Вселенська Церква, яка її історія. Розповідають, як виникла Українська Православна Церква, про її духовний та канонічний зв’язок з іншими Помісними Церквами.

Що означають слова «свята, соборна і апостольська Церква», які ми вимовляємо, читаючи Символ віри? Як ставитись до гасла «незалежній державі – незалежну Церкву»? Чому митрополит Володимир (Сабодан) вважав, що тільки Українська Православна Церква здатна об’єднати Україну?

Подивитися фільм можна у Київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) 12 червня о 17:30. Вхід вільний.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *