Православні християни у Ірляві відмовилися віддавати свій храм уніатам

Православні християни у Ірляві відмовилися віддавати свій храм уніатам

Свято-Іллінська релігійна громада Української Православної Церкви в Ірляві Ужгородської області заявила судовому виконавцю, що не має наміру віддавати свій храм уніатам. Виконавча служба зафіксувала факт відмови, повідомляє інформаційна агенція «Зідо». «Ні, ми не будемо виконувати цього рішення. Воно – несправедливе», – стверджують православні віруючі села.

Думку більшості висловив депутат Ірлявської сільської ради Владислав Траль: «Ми й надалі будемо відстоювати свою церкву, тому що наші діти, наші матері, все село ходить до церкви. Зібралися 10 осіб греко-католиків, з яких половина – ужгородські».

Він стверджує, що православних в селі – переважна більшість, в той час як уніатів ледь набирається більше одного десятка, та й ті в основному приїжджі: на недільну службу греко-католиків приходить від 7 до 10 осіб, а православних – від 30 до 60 і більше.

Настоятель православної громади УПЦ також налаштований рішуче: «Люди відстоюватимуть свою позицію, стоятимуть до кінця, поки нас не винесуть звідси», – говорить він.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *