Патріарх Руської Церкви відкрито висловився стосовно протидії глобальному олігархату

Патріарх Руської Церкви відкрито висловився стосовно протидії глобальному олігархату

У ході зустрічі з главами дипломатичних місій країн Латинської Америки Предстоятель Руської Православної Церкви закликав жителів цих держав об’єднатися з християнами Руського світу проти транснаціонального олігархату, що керує народами і державами за допомогою бідності та фіктивної демократії.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив проти збагачення невеликого числа людей в умовах сучасної глобалізації, закликав спільними зусиллями боротися з бідністю в світі та займатися просвітою людей. «Очевидно, що сучасна глобалізація зміцнює позиції надбагатих людей, в руках яких зосереджені колосальні матеріальні ресурси, а тому – і величезна влада, не підконтрольна ні урядам, ні народам. І тоді виникає питання: а що таке демократія, якщо реальна влада не перебуває під контролем народу, і навіть ні під контролем уряду», – сказав Патріарх.

За його словами, від дій такої влади «страждають мільйони людей». «Мені здається, що майбутнє залежить від того, наскільки ми можемо разом працювати для того, щоб у світі долалася бідність, щоб ставав більш прозорим процес реалізації влади у світі, і, безсумнівно, також дуже важливою є тема просвіти людей, освіти», – зазначив Предстоятель РПЦ, звертаючись до голів дипмісій. «Глибоко переконаний в тому, що ми можемо внести свій спільний внесок і в розуміння того, як має розвиватись світова економіка», – підкреслив Патріарх.

«Патріарх по суті викрив диктатуру транснаціональних корпорацій, інакше кажучи — світового уряду, і фактично закликав до звільнення від влади цього світового уряду, яка, згідно святоотцівському вченню, з часом перейде в світову диктатуру антихриста. – прокоментував слова Патріарха Кирила завідувач відділу по взаємодії з Руською Православною Церквою Інституту країн СНД Кирило Фролов. – Найважливішою складовою цього повстання проти світового антихристиянського уряду Святіший Патріарх назвав саме опору на християнські цінності і неприйняття секуляризації».

Експерт упевнений, що Його Святість не випадково запросив дипломатів відвідати Троїце-Сергієву Лавру, чітко показавши, що повнота християнства існує тільки в Православ’ї. Але при цьому, на його переконання, взаємодія російської православної місії в Латинській Америці з католиками і протестантами призведе до «створення християнського альянсу проти диктатури антихриста».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *