ОБСЄ: Кількість жертв серед мирних жителів на Донбасі зросла на 110%

ОБСЄ: Кількість жертв в Донбасі зросла на 110%

З початку 2017 року на Сході України загинули 45 мирних жителів, ще 216 поранені. Про це повідомив заступник голови СММ ОБСЄ Александер Хуг у Відні. «Кількість жертв серед мирного населення збільшилася на 110 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року», — сказав він. За його словами, кількість жертв збільшилася у зв’язку з тим, що обстріли тривають незважаючи на Мінські домовленості.

Загрозливу тенденцію збільшення жертв серед мирного населення непідконтрольних Києву територій відзначають і в Організації Об’єднаних Націй. Там заявляють, що в Донбасі різко зросла кількість жертв і поранених. За даними ООН ількість загиблих зросла на 48% порівняно з минулим роком і на 70% порівняно з позаминулим. Взимку в доповіді ООН говорилося, що число загиблих і поранених мирних жителів в результаті збройного конфлікту на Сході України у перші два місяці 2017 року подвоїлося в порівнянні з листопадом-груднем минулого року, склавши 111 осіб.

З 1 червня в зоні бойових дій на Донбасі набув чинності черговий режим припинення вогню, проте там тривають щоденні перестрілки між військами Порошенка і повстанцями, обстріли «ЗСУ» населених пунктів на непідконтрольних Києву територіях призводять до людських жертв, руйнування житла та об’єктів інфраструктури.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *