На Херсонщині бандити пограбували і спалили вантажівки з Білорусі

На Херсонщині бандити пограбували і спалили вантажівки з Білорусі

У Цюрупинському районі (Олешки) Херсонської області, в селі Копані, вщент згоріли три вантажні автомобіля з білоруськими номерами. Про це повідомляють журналісти опозиційного видання «Голос Правди».

Сьогодні стали відомі подробиці інциденту. Як виявилося, з цих автомобілів була викрадена велика сума грошей, а водій одного з транспортних засобів отримав опіки різного ступеня тяжкості. Зараз він лежить у лікарні у важкому стані.

Народний депутат України V-VI скликань Олексій Журавко розповів подробиці: «Підприємці на машинах з білоруськими номерами повинні були купити велику партію овочів. Тому на руках у них знаходилася велика сума готівки, яка зникла в невідомому напрямі з усіх автомобілів. О 2 годині ночі невідомі з автоматами підійшли до автомобілів і випустили по них дві автоматні черги і кинули пляшки із запальною сумішшю. В результаті чого і виникла пожежа. Насправді просто деяких високопоставлених людей не влаштувала закупівельна ціна продукції, оскільки вона була дуже низькою. А вони купували велику партію, що могло позначитися на ціні конкурентів».

За словами політика, Херсонська область скочується в хаос, беззаконня і свавілля: «90-і роки просто здадуться нам квіточками. А Європи нам не бачити як своїх вух».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *