На Донбасі вшанували пам’ять дітей, що загинули від рук порошенківських карателів

В День захисту дітей на Донбасі вшанували пам'ять загиблих

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, на Сході України відбулись масові заходи, присвячені вшануванню пам’яті маленьких жителів Донбасу, що загинули  від рук «українських» карателів під час так званої «АТО» . В містах і селах регіону пройшли зустрічі та мітинги, на яких були прийняті звернення до міжнародних інституцій та правозахисних організацій з проханням сприяти припиненню бойових дій і примушенню майданної влади України до виконання мирних Мінських угод.

Алея Янголів

Для дітей в цей день були організовані цікаві екскурсії, походи, святкові заходи. Представники місцевої влади та громадських організацій вручили подарунки дитячим учбовим закладам та іншим дитячім установам регіону.

Алея Янголів

Ввечері жителі Донецька у парку Щербакова випустили в небо сотні палаючих ліхтариків у пам’ять про загиблих дітей Донбасу в рамках акції «Ангели». За даними організаторів, аналогічний захід відбувся і в прифронтовому Петровському районі столиці ДНР. Юних жертв євроамериканської агресії згадали також в Луганську, Макіївці, Горлівці, Докучаєвську, інших містах і районах Донбасу.

Коли ліхтарики злетіли у небо «Збройні сили України» відкрили по них вогонь з кулеметів. Про це сьогодні на брифінгу повідомив лідер громадської організації «Молода Республіка» Микита Киосів.

Коли ліхтарики злетіли у небо «Збройні сили України» відкрили по них вогонь з кулеметів

Коли ліхтарики злетіли у небо «Збройні сили України» відкрили по них вогонь з кулеметів

Коли ліхтарики злетіли у небо «Збройні сили України» відкрили по них вогонь з кулеметів

«На жаль, акція «Ангели» була затьмарена українськими бойовиками, які в черговий раз продемонстрували нехтування загальнолюдськими цінностями, мораллю і честю, – сказав він. – Українські карателі, побачивши небесні ліхтарики в районі «Вольво Центру» відкрили по них кулеметний вогонь».

Він підкреслив, що «українська сторона» була поінформована про проведення акції і повинна була дотримуватися «режиму тиші». «Київські кати в черговий раз показали ступінь своєю цинічності і нелюдськості. Вже убивши наших дітей, вони знову відкрили по них вогонь», – резюмував Киосів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *