Болгарська громада України протестує проти свавілля «націоналістів»

Болгарська громада України протестує проти свавілля «українських» націоналістів і вимагає відставки Порошенка

У Білгород-Дністровському сотні представників болгарської громади Бессарабії перекрили рух автомобілів перед міськрадою. Як повідомляє інтернет-портал UAinfo, болгари протестували проти свавілля «українських націоналістів», які 18 травня напали і облили зеленкою депутата Василя Кащи, а також проти інших проявів утисків громади, в тому числі осквернення болгарських пам’яток.

На думку болгар, влада і особисто Петро Порошенко порушують Конституцію України, коли використовують радикалів для утиску нацменшин. Мітингувальники принесли плакати з вимогою імпічменту Порошенка за порушення статті 10 Конституції України. Болгари також тримали плакати: «Порошенко, вгамуй своїх радикалів», «Порошенко, не чіпай болгар», «Радикалів і тих, хто побив Кащи, — у в’язницю».

До протестувальників вийшли представники влади та поліції.

Перед мітингувальниками виступив депутат Василь Кащи. «Вони називають нас сепаратистами. За що? За те, що ми не фарбуємо паркани в жовто-синій? За те, що ми відстоюємо свою позицію?» — обурився він.

Президент Асоціації болгар України, народний депутат Антон Кіссе звернувся до «СБУ», правоохоронних органів і «губернатора Одеської області» з вимогою розслідувати напад на Кащи. «Ми вимагаємо вибачень від “патріотів”, які себе такими називають», — заявив одеський нардеп.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *