Білорусь відправила на Україну автоколону з гуманітарною допомогою постраждалим від війни

Білорусь відправила на Україну автоколону з гуманітарною допомогою постраждалим від громадянської війни

Сьогодні в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» білорусько-українського кордону співробітники Держприкордонслужби та митниці оформили гуманітарний вантаж, що прибув з Республіки Білорусь для громадян України, які проживають в зоні бойових дій на сході України по обидва боки лінії розмежування.

Доставку майже 55 тонн вантажу, що складався з продуктів харчування та засобів особистої гігієни, здійснено за участі Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь.

«Вся гуманітарна допомога – це високоякісні товари і продукти харчування саме білоруського виробництва», – заявив прес-секретар МНС Білорусі Віталій Новицький.

Вантаж буде доправлений до Києва. Подальшим розподілом та доставкою гуманітарної допомоги з Білорусі займатиметься Представництво Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

«Отримане продовольство та речі для чотирьох тисяч осіб, у відповідності з процедурами Міжнародного Комітету Червоного Хреста, будуть розподілені по обидві сторони лінії зіткнення. Це перший раз, коли ми отримуємо такий внесок від білоруського уряду», – зазначив глава делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліманн.

Доставка гуманітарної допомоги з Білорусі здійснювалася у повній відповідності до міжнародного та українського законодавства, яке регламентує порядок направлення гуманітарних вантажів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *