Армія Порошенка намагалася захопити село Жолобок на Луганщині

Армія Порошенка намагалася захопити село Жолобок на Луганщині

На тлі активізації обстрілів уздовж всієї лінії фронту, зранку 7 червня підрозділи порошенківської армії перейшли у наступ в районі населеного пункту Жолобок Слов’яносербського району Луганської області. Майданні засоби масової інформації із посиланням на волонтерів, пропагандистів та військовослужбовців «ЗСУ» почали розповсюджувати інформацію про захоплення Жолобка, відступ «сепаратистів» з раніше займаних позицій і черговий зсув лінії розмежування сторін далі на схід.

Повтанці підтвердили, що «ЗСУ» тричі атакували позиції Народної міліції ЛНР, але спростували повідомлення про свій відступ і втрату позицій. Вони надали у розпорядження журналістів фото і відеодокази відсутності «українських військових» у Жолобку.

Коментуючи заяви майданних ЗМІ офіційний представник оборонного відомства Луганської Народної Республіки підполковник Андрій Марочко.

«В результаті злагоджених і умілих дій наших військовослужбовців на даному напрямку противник відступив, зазнавши великих втрат: це 11 загиблих і 18 поранених», — повідомив підполковник.
Він зазначив, що реальна кількість втрат з боку «ЗСУ» в ході бойових зіткнень в районі Жолобка виявилося значно більше заявленого командуванням «АТО», «що в черговий раз підтверджує факт їх приховування».  «У ході відступу командування ЗСУ залишило поранених військовослужбовців гинути на полі бою. У разі надання своєчасної медичної допомоги багатьох з них можна було б врятувати, але київське командування цього не зробило. Тіла загиблих військовослужбовців ЗСУ в даний час знаходяться в так званій сірій зоні в районі населеного пункту Жолобок, і українське командування не поспішає їх забирати», — сказав Марочко.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *