«Євробачення-2017» завершилося з найгіршим для України результатом за всі роки проведення конкурсу

«Євробачення» завершилося з найгіршим для України результатом за всі роки конкурсу

13 травня в Києві у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) відбувся фінал конкурсу «Євробачення-2017», в якому змагалися Білорусь, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Австралія, Кіпр, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Данія, Ізраїль, Румунія, Норвегія, Нідерланди та Австрія; а також виступали учасники п’яти країн-засновниць конкурсу (Великобританії, Італії, Іспанії, Франції і Німеччини) і України як господині фестивалю. За підсумками голосування перемогу здобув представник Португалії Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois («Любові вистачить на двох»).

Незважаючи на те, що конкурс цього року українські глядачі називають одним із самих нудних, «Євробачення—2017» запам’ятається як один з найскандальніших за всю історію проведення. Кількість процедурних та протокольних порушень (запізнень, переносів, відмін зустрічей та ефіру, неузгоджених змін розкладу тощо) цьогоріч була рекордною.

Найбільш резонансний скандал спричинило рішення «Служби безпеки України» заборонити в’їзд представниці Росії Юлії Самойлової за виступ в «окупованому» Криму. У відповідь Росія відмовилася від телетрансляції на своїй території, що призвело до значних збитків для власника конкурсу – Європейського мовного союзу. Потім з`ясувалося, що в «окупованому» Криму виступав і представник Болгарії, але санкції до співака застосовувати не наважилися, бо Болгарія є членом ЄС, з яким майданній владі сперечатися не дозволено.

Шокуючим для українців став гонорар Джамали у розмірі 985 000 гривень за виступ. В умовах складної економічної ситуації в країні подібне марнотратство викликало подив. Фінал, проведений 13 травня ввечері, ознаменувався ще одним скандалом — під час виступу Джамали у прямому ефірі один з фанатів, загорнувшись у прапор Австралії, вибіг на сцену, спустив штани і показав глядачам сідниці.

Найбільша невдача – невиразний виступ представника України гурту «О.Торвальд» (O.Torvald), що посів 24 місце з 26-ти можливих. «Оторвальди» співали гарною англійською мовою, наче справжні афро- чи євро-американці, але їхня пісня Time не справила особливого враження на аудиторію і журі конкурсу.

24 місце з 26 можна вважати найгіршим результатом України на «Євробаченні» за всю історію участі у цьому пісенному конкурсі. Третє місце з кінця було в нас лише 2005 року, коли гурт «Грінджоли» (Greenjolly) виступив на сцені «Євробачення» з гімном «Помаранчевої революції» – «Разом нас багато», зайнявши 19 місце з 21 можливого. Але тоді кількість конкурсантів була меншою, відповідно, і показати відрив було дещо важче.З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 17.05.2017 at 18:07
    Посилання

    А в Донецке в те дни тоже был большой концерт. Хотя там, в отличие от заплывшего жиром и ложью Киева, война, и каждый день украинские снаряды взрываются на окраинах города. Другая там жизнь. Поэтому песни пели совсем другие, совсем о другом.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *