Навіщо, хто і як розпалюює в Україні міжконфесійний конфлікт

Як майданні ЗМІ розпалюють в Україні міжконфесійний конфлікт. Кілька прикладів

Для сектантів Євромайдану і звичаєвих сатаністів Православне християнство є ворогом номер один. І зовсім не тому, що у своїх проповідях «московські попи» начебто зазіхають на демократію, «європейську мрію», «європейські цінності» чи «національну» приорітетність у вирішенні будь-яких питань, і не тому що, на думку свідомих псевдопатріотів, ті попи «пропагують Рускій мір», «моляться за Путіна і Гундяєва» та «відмовляються відспівувати героїв АТО».

Справа в тому, що Церква веде людей до Бога, до Христа, постійно нагадує своїм вірним про сенс людського життя. А коли людина пам’ятає про Бога і розуміє навіщо живе – її дуже важко обдурити і використати у своїх підлотних справах – розміняти життя на паразитизм і споживацтво, звабити примарами національної винятковості, змусити вбивати своїх співвітчизників заради надприбутків олігархічних кланів і задовільнення політичних амбіцій менеджерів «цивілізованого світу»…

Звірячу ненависть укропейців до Церкви Христової викликає і те, що, на відміну від «європейських» запроданців і рвачів, Церва продовжує хранити духовну єдність нашої держави. Зверніть увагу, саме ті, хто так багато говорить про необхідність ліквідації УПЦ  начебто заради «єдиної України», своїми реальними справами призвели до розколу не лише в Церкві, але й в народі і державі. Саме ці творці «національних» і нібито «незалежних» псевдоцерков генерують сепаратизм, я ким на  словах так відчайдушно борються.

Ненависть боговідступників та псевдопатріотів розірвала Україну на ворогуючі частини, а Українська Православна Церква навпаки – зберегла країну в єдності. Попри війну й величезну кількість інших складних проблем, від яких потерпає наш народ, жодна з православних громад «анексованого» Криму та «окупованого» Донбасу не відійшла від Київської Митрополії – тобто тільки на православній карті України – Україна, дійсно, єдина, а Київ залишається столицею ВСІЄЇ України.

Вірність Богові та єдність у любові й вірі є пріоритетами для кожного християнина. Православна Церква не ділить людей на своїх і чужих за національними, політичними, територіальними, культурними, мовними, майновими чи будь-якими іншими ознаками. Вона виконує волю Божу. І Господь дарує їй силу. Тому, попри всі випробування, православна Україна тримається, очищується, міцніє, живе. В той час як Україна антихристиянська, євросектантська, жидобандерівська, нацистська – розпадається, дрібнішає, самознищується…

Відчайдушно намагаючись ще на якийсь час подовжити свою ідеологічну і політичну владу на захопленій частині України, «європейські» безумці прагнуть дискредитувати Церкву, відвернути від неї якомога більше українців, підсунути землякам якусь фальшивку на кшталт «київського патріархату» або чогось подібного, вивести громадянську війну на якісно новий рівень продуктивності – підняти з рівня соціально-політичного до рівня міжконфесійного, релігійного.

Вже четвертий рік поспіль вони б’ються над реалізацією цього сатанинського задуму. І в них для цього, начебто, є все необхідне. Зокрема, повний набір політичного, військово-поліційного, кримінального інструментарію, повний контроль над колишніми українськими засобами масової інформації – необмежений фінансовий і медійний ресурс, передові пропагандистські технології, фахівці відповідного рівня. При цьому вони не соромляться ніякої брехні і ніяких злочинів – бо не шанують а ні Бога, якого не знають, а ні державних законів, яких для них не існує…

Але всі зусилля націонал-сатанистів та біснуватих євросектантів кінець-кінцем виявляться марними. Бо сказав Господь про Церкву Свою: «врата адові не здолають її» (Мф.16:18).

Славко ЯценкоЗ поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
  • 26.05.2016 at 12:07
    Посилання

    Як саме за допомогою майданних ЗМІ розпалюється міжконфесійний конфлікт в Україні – на кількох конкретних прикладах показує медіаексперт Анатолій Шарій:

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *