Українцям радять розірвати родинні зв’язки з близькими, що живуть в Росії

Українців закликають розірвати родинні зв'язки з близькими, що живуть в Росії

Один з головних спікерів правлячого майданного режиму директор так званого «Українського інституту національної пам’яті» Володимир В’ятрович – давно відомий в Україні цілою низкою дискримінаційних русофобських заяв та ініціатив. Цього разу цей видатний майданний діяч заявив, що «все, що віддаляє нас від Росії, йде на користь Україні».

У цьому контексті він закликав українців розірвати родинні зв’язки з близькими, що живуть в Росії. «Геть від Москви, або Прості речі, які рятують. Все, що віддаляє нас від Росії йде на користь Україні. Все, що утримує зв’язок між нашими країнами (економіка, мова, історія, культура, традиції і врешті навіть родинні зв’язки) буде використано проти нас», — застеріг співгромадян головний відповідальний за «національну пам’ять» чиновник.

Зазначимо, що даними дослідження Research & Branding, Group кожен другий житель України має родичів в Російській Федерації: 28% респондентів мають близьких родичів у Росії, 21% мають далеких родичів, з якими підтримують контакти. Близько третини опитаних мають в Росії друзів (15%) або просто знайомих (15%). Це лише стосовно тих, хто підтримує контакти з росіянами. А якщо додати тих, хто за різних обставин не підтримує?.. В Україні майже неможливо знайти сім’ю, в якої не було б родичів за північно-східним кордоном.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *