Українська команда виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби

Кубок Європи-2017 зі спортивної ходьби: історичний успіх українців

21 травня у чеському місті Подебради відбулися змагання за Кубок Європи зі спортивної ходьби. І саме у 2017 році українці вписали у нього нову сторінку історії. Вперше в історії українські спортсмени виграли Кубок Європи зі спортивної ходьби на 50 км. До цього наша команда на цій дистанції двічі піднімалася на п’єдестал, але перемогти їм не вдавалося. У 2013 році українці виграли срібні медалі, а у 2015-му – бронзові.

У 2017 нову сторінку в історію української і європейської спортивної ходьби вписали Іван Банзерук, Ігор Главан, Мар’ян Закальницький і Андрій Гречковський. Іван Банзерук фінішував першим ще й в індивідуальному заліку, повідомляє Федерація легкої атлетики України. Ігор Главан фінішував другим. У командному заліку вони здобули перемогу разом з Мар’яном Закальницьким і Андрієм Гречковським.

Бронзові медалі у командному заліку Україні принесла чоловіча юніорська команда у складі Віктора Шуміка, Едуарда Забуженка і Віктора Кононенка. Найкращим з українців був Шумік. З особистим рекордом, 41.38 хв, він фінішував четвертим. Також відзначимо четверте й п’яте місця на дистанції 20 км серед жінок у Інни Кашиної і Надії Боровської відповідно.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *