Українці увійшли у топ-25 конкурсу NASA Space Apps Challenge

NASA Space Apps Challenge

У найбільшому щорічному міжнародному хакатоні NASA Space Apps Challenge 2017 дві українські команди увійшли у топ-25 у категорій Peoples’Choice. Хакатон – це форум розробників, під час якого фахівці з різних галузей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням певної проблеми.

Diversity – освітньо-науковий проект команди інженерів з Дніпра. Мета проекту – підготовка нового покоління космічних дослідників та популяризація космосу. Команда Spacer запропонувала «земну» модель орбітальної станції, яка стане лабораторію для досліджень з імітацією умов космосу для усіх бажаючих.

Autonomous Smart Village – концепція розумного поселення, яку запропонували одеські школярі. «Інтелектуальні системи управління у поєднанні із розгалуженою космічною інфраструктурою дозволять зробити життя землян максимально комфортним і безпечним, а також ефективно використовувати ресурси», – переконана команда.

Міжнародний конкурс NASA Space Apps Challenge проводиться щорічно, починаючи з 2012 року, і збирає десятки тисяч студентів, інженерів, програмістів й інших фахівців по всьому світу, які протягом 48 годин вирішують завдання, запропоновані американським космічним відомством. Україна приєдналася до хакатону NASA у 2016 році і відразу завоювала перемогу – приз глядацьких симпатій за розробку моделі ракетоплана MarsHopper для дослідження Марса.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *