У Вінниці заарештовано представників «проросійської політичної сили» (ст. 111. Державна зрада)

У Вінниці затримано трьох представників «проросійської політичної сили» (ст. 111. Державна зрада)

«Служба безпеки України» доповіла про затримання трьох громадян України, які нібито за замовленням «російської сторони» готували на батьківщині Порошенка і Гройсмана протестну акцію з блокуванням автодороги. Порушено кримінальну справу за ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України.

«Під час обшуку у одного з представників обласної організації «проросійської політичної сили» правоохоронці вилучили розроблені схеми блокування автодороги міжнародного значення під Вінницею і гроші, які призначалися для організації акції», — зазначено на сайті спецслужби.

В «СБУ» також відрапортували, що у зловмисників було вилучено «російську символіка» у вигляді прапорів Росії і георгіївських стрічок, а також окремий телефон «для зв’язку з російською стороною».З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 22.05.2017 at 00:57
  Посилання

  Серед заарештованих – Іван Миколайович Бондарчук, один з організаторів «Безсмертного полку України» у Вінниці. Про це пишуть журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на депутата Верховної Ради Михайла Добкіна. «Звинувачення: зрада батьківщині. Івану Миколайовичу загрожує 15 років. Реально – за організацію акції «Безсмертний полк» у Вінниці», — йдеться в повідомленні.

  Також наголошується, що Бондарчук – «дуже доброзичлива, великодушна людина»: «Знаєте, з тих українців, яких люблять близькі і далекі сусіди і товариші по службі, священики і парафіяни. На таких земля тримається, не на слонах і черепасі. В його публікаціях та коментарях не було навіть тіні агресії. Швидше, наївність, він навіть вірив у те, що в СБУ багато порядних людей, які продовжують служити батьківщині, а не режиму».

  Про арешт стало відомо 20 травня: «На нього часто стукали, деякі прямо в його блозі писали, що відправили черговий донос за те, що з ностальгією згадує СРСР, продовжує любити Росію. Жодна з так званих «проєвропейських» організацій з числа правозахисників, борців за свободу слова не те що не висловилася проти арешту, але навіть не повідомила про подію».

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *