У Львові примусово виселили Російський культурний центр заради допомоги «АТО»

У Львові примусово виселили Російський культурний центр

Вранці 4 травня, У Львові майданна виконавча служба примусово виселила громадську організацію «Товариство друзів російської і української культур їм. Олександра Пушкіна» (Російський культурний центр) з приміщення, яке центр займав з 1990 року.

«Перемога за нами. Щойно ми виселили Російське культурне товариство із приміщення на вул. Короленка, 1 а. Ми це зробили (!) антиукраїнське кубло у Львові нарешті закрили!», — заявив з цього приводу «заступник голови Львівської обласної ради» Володимир Гірняк.

Рішення виселити Російський культурний центр з комунальних приміщень Львівської облради депутати ЛОР прийняли ще під час сесії 25 жовтня 2016. Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, повернуть у власність комунального закладу «Нерухомість та майно», відремонтують і після цього здадуть в оренду.

Заявлено, що відібране в «антиукраїнського кубла» приміщення передадуть одній з громадський організації, діяльність якої пов’язана з наданням допомоги учасникам «АТО».З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *