Напередодні відкриття «Євробачення» в столиці знайдено схрон з гранатометами

у Києві знайдено схрон з протитанковими гранатометами

Напередодні церемонії відкриття «Євробачення» в столиці України співробітники «СБУ» знайшли схрон з протитанковими гранатометами. Відзначається, що тайник був виявлений в лісопарковій зоні Голосіївського району Києва. Крім гранатометів були знайдені також снаряди до них.

«Тайник з двома реактивними протитанковими гранатами РПГ-22 виявили у Києві співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією», — повідомляється на сайті спецслужби. Також зі схованки було вилучено чотири снаряди до гранатомету РПГ-7, 40 снарядів ВОГ-25 від підствольного гранатомета і 160 патронів калібру 12,7 мм

Порушено кримінальну справу.

Зараз у Києві проходить низка заходів, націлених на посилення безпеки під час проведення Міжнародного пісенного конкурсу «Євробвчення-2017», а також масових заходів під час Дня Примирення (8 травня) і Дня Перемоги (9 травня).

Як повідомили у прес-службі «Міністерства внутрішніх справ», в столиці України у період з 7 по 14 травня за охороною громадського порядку будуть слідкувати 16 тисяч правоохоронців.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *