У Києві вчинено замах на православного священика – засновника місії «Милосердя без кордонів»

У Києві вчинили замах на православного священика, що є засновником місії «Милосердя без кордонів»

Замах на засновника місії «Милосердя без кордонів», клірика Київської єпархії Української Православної Церкви протоієрея Захарію Керстюка стався близько 16:10 біля універмагу «Україна».

«По мені було здійснено два постріли. Я рухався з боку універмагу у бік трамвайної зупинки, коли з білої машини, яка зупинилася на протилежній стороні Жилянської, почулися чоловічі крики, що привернули мою увагу, я подивився у їхній бік та побачив чоловіка, який тримає в руках пістолет, спрямований в мою сторону, і одразу присів, впав на асфальт. Чоловік крикнув щось на кшталт “Лови, придурок” і зробив два постріли. Свідками були щонайменше 50 осіб. Я кинув свій погляд у бік машини, що від’їжджала, та встиг запам’ятати номер: АР3813С. (останню букву точно не запам’ятав, але, здається, це “И”). Виходить, що люди, які змушують мене відмовитися від поїздки в АТО, перейшли від словесних погроз до реальних дій. Занадто багато збігів відтоді, коли вони “чемно попросили” мене більше не їздити на Донбас», – повідомив отець Захарія.

Він також розповів про моральний тиск з метою зупинити його волонтерську діяльність: невідомі двічі зламували його машину, в тому числі на стоянці в аеропорту Бориспіль, яка охороняється.

Отець Захарія розцінює замах як залякування, проте скасовувати поїздку не буде. «Якщо раптом Ви почуєте, або Вам скажуть, що я викинувся з вікна або ще щось в цьому роді, не вірте. Або якщо раптом мене зіб’є машина, чи я підірвусь на міні в АТО, чи обстріляють/вб’ють сепаратисти, ЗНАЙТЕ, це зробили ті, що погрожували мені увесь цей місяць, і ці люди сидять у Києві, а не по інший бік лінії фронту. Якщо хочете допомогти, просто помоліться», – написав священнослужитель.

Отець Захарія Керстюк протягом декількох років не перестає допомагати людям, займаючись збором і транспортуванням гуманітарної допомоги постраждалим від бойових дій на Сході України. Завдяки його ентузіазму і небайдужості заснована місія «Милосердя без кордонів», зусилля якої спрямовані на благі справи.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *