Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради України

Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради

Саме зараз, 18 травня 2017 року, під стінами Верховної Ради України близько десяти тисяч віруючих Української Православної Церкви з різних регіонів України звершують молитовне стояння, щоб Господь напоумив народних обранців не приймати антицерковні законопроекти, які винесені на порядок денний засідання.

Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради

Люди, які зібралися на молитву проти прийняття дискримінаційних антицерковних законопроектів 4128 та 4511, беруть благословення у Предстоятеля, який разом з паствою прийшов на молитовне стояння до стін Ради.

Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради України

Своїм молитовним стоянням православні християни висловлюються проти прийняття скандального законопроекту №4128, який може узаконити «церковне рейдерство», та законопроекту № 4511, який покликаний дискредитувати Українську Православну Церкву та передбачає державний контроль у її справах.

Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради

Починаючи з 8:00 духовенство на чолі з архієреями УПЦ митрополитом Почаївським Володимиром, архієпископом Кіровоградським і Новомиргородським Іоасафом, єпископом Обухівським Іоною, єпископом Ірпінським Климентом, єпископом Бородянським Варсонофієм та єпископом Іванківським Кассіаном звершує молебні про напоумлення народних депутатів, аби вони своїми діями та прийняттям сумнозвісних законопроектів не зчинили міжконфесіональну війну в Україні.

Тисячі православних вірян моляться під стінами Верховної Ради України

 З поріднених рубрик:

Реклама:

Коментарі:
 • 18.05.2017 at 15:48
  Посилання

  За словами відомого опозиційного політика Вадима Новинського, що був сьогодні на молебні біля ВР, прийняття законопроектів №4128 і №451 поставить Україну на межу релігійної війни. «Це шкідливі антицерковні і антиукраїнські законопроекти. Якщо їх взяти, буде порушений і без того крихкий міжконфесійний мир і почнеться громадянська релігійна війна. А з історії відомо, що найкривавіші бунти відбувалися саме на релігійному ґрунті. Ні в якому разі цього не можна допустити», — підкреслив опозиціонер.

  Політик зазначив, що поява законопроектів №4128 і №4511 в порядку денному парламенту спровокувала колосальне обурення в церковному середовищі. «Тільки за останні два дні по всій країні зібрано понад 300 тисяч підписів проти цих законопроектів. А що буде, якщо збір підписів продовжиться? Тому я закликаю Президента звернути увагу на цю ситуацію, втрутитися і не допустити порушення Конституції», — підкреслив Вадим Новинський.

  За його словами, поставити церкву під контроль держави — значить порушити Конституцію. «У цьому питанні своє слово повинен сказати гарант Конституції — Президент України. Але без Блоку Петра Порошенка, без коаліції ці законопроекти не могли з’явитися у Верховній Раді. Їх проштовхують саме БПП і «Народний фронт». Я закликаю авторів цих законопроектів не розбурхувати суспільство і зняти їх з порядку денного і з реєстрації. Потрібно зробити все, щоб ці закони не були прийняті і навіть не вносилися на розгляд в зал Верховної Ради», — підкреслив народний депутат.

  Відповісти
  • 18.05.2017 at 15:53
   Посилання

   Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко: «Навіть за часів Радянського Союзу не було такого, що пропонується в цих законах, коли глави єпархій будуть затверджуватися центральним органом влади».

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *