Стівену Сігалу заборонили в’їзд до України. Всьго після Майдану «персонами нон грата» стали понад 3 тисячі іноземців

Стівену Сігалу заборонили в'їзд до України

Знаменитий голлівудський кіноактор, режисер і майстер бойових мистецтв Стівен Сігал, який восени 2016 року отримав російський паспорт з рук Володимира Путіна, з іронією сприйняв новину про те, що «СБУ» заборонила йому в’їзд в «європейську» Україну терміном на 5 років.  «Крім чорного поясу, у мене тепер є ще й чорний список», — пожартував Сігал, коментуючи дії майданної влади.

«Керуючись частиною 1 статті 13 закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та статтею 7 закону України «Про основи національної безпеки України», Службою безпеки України прийнято рішення про заборону виїзду в Україну зазначеній особі строком на 5 років», — йдеться у відповіді української спецслужби на запит українських ЗМІ.

Нагадаємо, що актор має сьомий дан з айкідо — по суті, вищий, який може отримати «звичайна» людина (дани з 8-го по 10-й присуджуються в поодиноких випадках і тільки видатним сэнсэям віком старше 60 років).
Сігал був внесений в базу даних стукацького майданного сайту «Миротворець», що оприлюднбє доноси на «неблагонадійних осіб» і «ворогів нації», в квітні 2017 року. Сігалу ставилося у провину відвідування «окупованого» Криму у 2014 і 2015 роках, його також звинувачують у симпатіях до «країни-агросора» (тобто Росії) і «російських терористів» (жителів південних і східних регіонів України).

Останнім часом кількість «ворогів», а відповідно й заборон, почала стрімко зростати. Це призвело до суттєвого погіршення й без того вкрай непривабливого іміджу тоталітарного майданного режиму. Тому карально-репресивні органи Майдану були змушені дещо змінити свою тактику.

Нещодавно українська співачка Лоліта Мілявська їхала до Києва, щоб відвідати свою матір, і тільки при перетині кордону дізналася, що в’їзд в Україну їй заборонений. Це спричинило скандал, який швидко поширився далеко за межами України. Щоб надалі не провокувати подібних гучних конфліктів з «зірками», «СБУ» нарешті почало заздалегідь публічно інформувати про поповнення «чорного списку» нев’їздних осіб із зазначенням причин заборони. Зазвичай серед таких причин – поїздки в «окупований» Крим або на контрольовані повстанцями території Луганської та Донецької областей, критичні висловлювання на адресу майданної влади, публічне засудження злочинної «АТО», заклики до припинення громадянської війни, будь-які контакти з опозицією (тобто з «сепаратистами» і «терористами»).

Наприклад, на п’ять років в’їзд в Україну заборонено колишньому президенту СРСР Михайлу Горбачову – за публічну підтримку «анексії» Криму. Французькому актору Жерару Депардьє в Україну заборонено в’їзд через «проросійські погляди». Актор Михайло Пореченков потрапив під заборону після поїздки на Донбас. Режисер Володимир Бортко позбавлений права на перетин кордону за зйомки заборонених на майданній частині України фільмів. Представниці Росії на пісенному конкурсі «Євробачення-2017» Юлії Самойловій відмовлено у відвідуванні Києва через концерт у Керчі.

Всього з часів державного перевороту 2014 року за доносами «патріотів» і «громадських активістів» «СБУ» заборонила в’їзд до України більш ніж трьом тисячам іноземних громадян.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *