Порошенко відзвітував керівництву про введення нових санкцій проти Росії

Порошенко відзвітував керівництву про уведення нових санкцій проти Росії

Після церемонії підписання Акту про лібералізацію візового режиму між Україною і Європейським Союзом президент Майдану Петро Порошенко доповів своєму європейському керівництву про заходи з інформаційної ізоляції України та впровадження додаткових санкції проти Росії.

Порошенко розповів про протидію “інформвійськам РФ”, які, за його словами, ведуть гібридну війну проти України і всієї Європи: “Важливою для росіян частиною цієї війни є гібридна війна, яку проводять інформаційні війська Російської Федерації. Величезні пропагандистські бюджети викидаються для дестабілізації ситуації як всередині України, так і всередині Європи. Така сама дискусія була, коли ми прийняли рішення припинити трансляцію російських пропагандистських телеканалів”. За його словами президента, це спричинило певні незручності, але час довів, що влада все зробила правильно.

“І зараз не можна відрізняти кібербезпеку від втручання Росії в демократичні процеси в демократичному світі та пропагандистські зусилля, які Раша намагається направити на нас та Європу, та втрутитися в наш простір, в тому числі через соцмережі”, – заявив Порошенко.

Він додав, що “після припинення російської агресії проти України” влада буде готова до перегляду цього рішення, а наразі відповідні структури ретельно будуть займатися його імплементацією.

Нагадаємо, 16 травня Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення “Ради національної безпеки і оборони” про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж “ВКонтактє”, “Однокласнікі”, ресурсів пошукових систем Yandex і Mail.ru, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту 1С.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *