Незважаючи на блокаду, сільське господарство ЛНР подвоїло показники

Незважаючи на блокаду, сільське господарство ЛНР подвоїло показники

Сільське господарство Луганської народної республіки вдвічі перевищило довоєнні економічні показники. Про це повідомив глава самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький, під час виступу на Міжнародній науково-практичній конференції «Визнання держав і урядів: проблеми і перспективи. Бар’єри та можливості», що проходила в Луганську.

«Навіть зараз, коли основним завданням нашої республіки залишається безпека, ми продовжуємо економічно розвиватися. Продовжує показувати позитивну динаміку зростання харчова галузь і сільське господарство, які перевищили довоєнні показники вже вдвічі. І це при тому, що частина нашої території залишається окупованою», — сказав Плотницький.

Примітка. «Окупованою територією» в ЛНР називають ту частину Луганщини, яку на даний час контролюють порошенківські війська.

За словами глави ЛНР, республіка не тільки реконструює лінії електропередач, водо- і газопроводи, але і прокладає нові. Успішно реалізується програма відновлення житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

«Значущим маркером нашого розвитку є те, що організовані Україною економічні та інші блокади мають для нас скоріше позитивні, ніж негативні наслідки. Вони виступають каталізаторами економіки, підштовхують до пошуку нових більш вигідних партнерів. А Україні всі ці блокади повертаються бумерангом: масовим закриттям ТЕС, проблемами в металургійному секторі та багатьма іншими неприємностями», — сказав Плотницький.

Примітка. «Україною» в ЛНР називають ту частину України, що контролюється майданними самозванцями, які у лютому 2014 року здійснили державний переворот і захопили владу у Києві.

У Луганській міжнародній науково-практичній конференції конференції беруть участь науковці, політичні та громадські діячі з Росії, Донецької та Луганської народних республік, а також Південної Осетії і Абхазії, Грузії, Голландії, Швейцарії, Італії, Фінляндії, Палестини, Індії, Шрі-Ланки, Конго і Греції.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *