На Донбас виїхав 65-й гуманітарний конвой з Росії

На Донбас виїхав 65-й гуманітарний конвой з Росії

Міністерство з надзвичайних ситуацій Російської Федерації направило на Донбас чергову, 65-ю за рахунком, автомобільну колону з гуманітарною допомогою. Про це повідомили в прес-службі міністерства.

«З Донського рятувального центру МНС в селищі Ковалівка Ростовської області в бік російсько-українського кордону рушила колона автомобілів, які везуть близько 400 тонн гуманітарної допомоги», — розповіли у відомстві. Основну масу вантажу складають дитячі продуктові набори та медикаменти.

В дорозі колона розділиться на дві, одна з них пройде на пункт пропуску «Донецьк», друга — на «Матвєєв Курган», де всі автомобілі пройдуть огляд російськими та українськими митниками. Після цього автомобілі МНС перетнуть кордон і продовжать рух на Донецьк і Луганськ.

У прес-службі МНС зазначили, що за кермом автомобілів водії-рятувальники з досвідом участі у багатьох гуманітарних операціях по всьому світу. Також у складі колони медичний і технічний персонал, готовий при необхідності надати в дорозі своєчасну допомогу водіям і працівникам, які супроводжують вантаж.

МНС Росії надає гуманітарну допомогу жителям Донбасу з серпня 2014 року. За цей час на Донбас доставлено більше 68 тисяч тонн гуманітарних вантажів.З поріднених рубрик:

Реклама:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *